Левски настръхна срещу Славия заради малко VIP места за финала


Левски настръхна срещу Славия заради малко VIP места за финала
Снимка: Guliver/Getty Images

2852 0

От Левски трудно преглъщат решението на Професионалната футболна лига да им предостави само 10 места в официалната ложа за финала за Купата на България срещу Славия. "Сините" са пресметнали, че не могат да поканят дори всичките си шефове и членове на Надзорния и Управителния съвет, а какво остава за легенди и спонсори, пише "Меридиан мач".

От клуба имат съмнения, че отборът на Славия, който се води символичен домакин на мача, е получил повече пропуски за официалната ложа.

От Левски ще се опитат да уредят още такива за централната трибуна и в дните до двубоя, като ще преговарят за това с ПФЛ.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички