Левски - Локомотив София по ТВ: Къде да гледаме столичното дерби?

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

4016 0

Родният гранд Левски приема столичния си съперник в люто софийско дерби на "Герена". Срещата е част от програмата на 25-ия кръг в Първа лига, а двата тима ще направят всичко възможно, за да затвърдят позициите си в таблицата.

Към момента "сините" се намират на петата позиция в класирането и са с актив от 41 точки - 2 по-малко от четвъртия Локомотив Пловдив. Локо София пък е девети и продължава да мечтае за челната шестица, като може да се похвали с 34 пункта в актива си.

Първата среща между двата тима през септември завърши с победа за столичните "железничари". Мачът бе доста резултатен и драматичен, а тогава домакините надделяха с 3:2, слагайки край на победна серия на "сините" от пет поредни срещи.

Първият съдийски сигнал на "Герена' ще прозвучи в 20:00. Двубоят ще бъде предаван пряко в ефира на Diema Sport. Разбира се, вие ще може да проследите Левски - Локомотив София НА ЖИВО със SPORTLIVE.BG!