Кога ще падне голът? Левски и ЦСКА се пропукват най-често в еднакъв момент от мачовете си

Снимка: Vladimir Stoyanov / LAP.bg

1525 0

В днешния ранен следобед Левски и ЦСКА приковават вниманието на футболна България с поредното издание на сблъсъка помежду им. Двубоят започва в 14:45 на "Васил Левски".

Най-добрите защити в Първа лига

"Сини" и "червени" са в топ 3 на Първа лига по най-малко допуснати голове. ЦСКА е лидер тук с 15, колкото има и Лудогорец. Левски е трети с 21 инкасирани попадения.

И двата тима пропускат малко, Левски няма получен гол  45+

Кога най-често се пропукват Левски и ЦСКА?

Справка показва, че днешните домакини допускат голове най-често през второто полувреме. Тогава а им вкарани 11 попадения. През първата част "сините" са получили 8 гола, а другите 2 са паднали след 90-ата минута. Тимът на Николай Костов не е получавал още гол в 45+.

ЦСКА пък най-често се пропуква през вторите 45 минути, когато е получил 8 гола. Четири са им вкарани през първата част, 2 - в добавеното време на мача и 1 в 45+.

Предстои да видим дали тази тенденция ще се потвърди или ще стане ясно, че "синьо-червеното" дерби не подлежи на прогнозиране. Междувременно, ЦСКА остана без талисмана си през сезона.