Kaква пропаст! Резервите на ПАОК по-скъпи от целия тим на Левски!

Снимка: Vladimir Stoyanov / LAP.bg

6369 0

Любопитен поглед към съотношението на силите в мача Левски - ПАОК хвърли изданието "24 часа". То разгледа колко са скъпи съставите на двата тима според специализирания сайт "Transfermarkt".
Очаквано, разликата е огромна. Резултатите показват, че само петте резерви на Разван Луческу, използвани в мача на "Герена", струват повече от целия отбор на "сините", попаднал в групата за двубоя. А българският тим е оценен на 8,4 милиона евро.
В 57-ата минута за ПАОК в игра влязоха двумилионните Халед Нури и Ясмин Куртич. В 71' треньорът пусна Фелипе Соареш, който струва 3,5 милиона евро, а в 78-ата минута влезее и Йоанис Константелас, чиято цена е 400 000 евро. Тези 5 резерви струват общо 9,3 милиона евро.
А иначе футболистите на гръцкия гранд, попаднали в групата за гостуването в София, са оценени на 38,35 милиона евро общо. Това е почти 5 пъти повече от съперниковия състав, който все пак победи с 2:0.
Иначе целият отбор на ПАОК струва 55,25 милиона евро според "Transfermarkt". Този на Левски струва 10,8 милн.

Любопитен поглед към съотношението на силите в мача Левски - ПАОК в Лига на конференциите хвърли изданието "24 часа". То разгледа колко са скъпи съставите на двата тима според специализирания сайт "Transfermarkt".

Иначе целият отбор на ПАОК струва 55,25 милиона евро според "Transfermarkt". Този на Левски струва 10,8 милн. А ето колко от играчите в групата на Левски имаха европейски опит.