Герой! Уелтън играл с контузия срещу Пирин, но блесна при успеха на Левски

Снимка: Levski.bg

1983 0

Новата бразилска перла на Левски  Уелтън е проявил истинско геройство по време на вчерашната победа срещу Пирин с 3:0. Той е бил с извадено рамо през първото полувреме, когато се наложи медицинският екип на „сините“ да влезе на терена. Отличната работа на лекарския щаб е позволила на Уелтън да доиграе мача без проблеми, съобщава „Dsport“.

Крилото изнесе поредния си феноменален двубой с екипа на „сините“. Той откри резултата в Благоевград с гол-шедьовър.

След почивката Уелтън на практика оформи и крайния резултат. Той осъществи страхотен пробив и стреля от дъгата на пеналта, след което топката се отби в Илиян Стефанов и влетя в мрежата на Янко Георгиев за 0:3.

А ето каква шокираща цена постави Левски на Уелтън.