Четвърти чужденец напусна Левски

Снимка: LAP.BG

2284 0

Четвърти чуждестранен футболист напусна Левски. Става дума за левия бек Фейсал Рерас, който се представи много слабо в дербито срещу ЦСКА, загубено с 0:2.

Както е известно, след негова грешка Жул Кейта откри резултата за "червените". През целия двубой съперникът правеше пробиви през зоната, за която отговаряше той. Временният треньор на "сините" Живко Миланов не издържа и го замени на полувремето с Патрик-Габриел Галчев.

Рерас дойде на "Герена" от мароканския Мулудия Ойда и подписа за година и половина. Той също има неизплатени заплати, подобно на Ребин Сулака, Тома Даске и Насиру Мохамед, които вече се разделиха с клуба. Раздялата с четиримата играчи все още не е потвърдена официално от клуба.