Бой прекрати контролата на Левски (СНИМКИ)

3765 0

Бой между играчите прекрати контролата на Левски срещу арменския първенец ФК Улисес при резултат 1:2 в 62-ата минута.

Мачът започна добре за сините, които контролираха напълно играта.

ОЩЕ СНИМКИ ОТ СБЛЪСЪКА - ТУК

В 13-ата минута те получиха право на дузпа, след като Педро бе ударен без топка в наказателното поле. Домовчийски се нагърби с изпълнението и хладнокръвно реализира за 1:0.

Доминацията на „сините” продължи до 40-ата минута, като отборът изпусна още няколко добри възможности за гол.

В 43-ата минута Чемамба от арменския тим получи дълга топка и стреля под плонжа на вратаря Йоргачевич, за да изравни.

През второто полувреме Улисес съумя да реализира ново попадение, дело на резервата Хурцидзе, който с красив удар от границата на наказателното поле вкара в горния десен ъгъл за 1:2.

5 минути по-късно Веселин Минев се сдърпа с играч на арменците. И двата отбора скочиха и настана масов бой. Човек от щаба на Улисес събори Гаджев, а играчите на Улисес започнаха да го ритат.

Това принуди Георги Иванов-Гонзо да призове своите футболисти да напуснат терена.

Левски – Улисес 1:2 (прекратен)

1:0 Домовчийски, 13`

1:1 Чемамба, 43`

1:2 Хурцидзе, 57`

Съставите:

Левски: 29 Боян Йоргачевич (46' - 23. Пламен Илиев), 15 Роман Прохазка, 5 Борислав Стойчев, 31 Емил Нину, 14 Веселин Минев, 45 Владимир Гаджев, 77 Стефан Велев, 10 Мигел Бедоя, 12 Божидар Краев, 11 Луис Педро, 17 Валери Домовчийски

Улисес: 1. Бегларян, 66. Морозов, 26 Дугалич, 15. Чежия, 88. Джаркава, 21. Беломицев, 19. Алексанян, 5. Гелоян, 17. Пилиев, 24. Подерин, 5. Чемамба