АПОЕЛ бави трансфера на Михайлович в Левски


АПОЕЛ бави трансфера на Михайлович в Левски
Снимка: Vladimir Stoyanov / LAP.bg

962 0

Трансферът на Драган Михайлович в Левски е в застой, пише "Мач Телеграф". Защитникът бе очакван вчера на "Герена" за финални преговори и медицински тестове, но това не се случи. Причината е настоящият клуб на родения в Босна и Херцеговина футболист.

Твърдеше се, че Михайлович ще разтрогне с кипърския АПОЕЛ с лекота, но това не е така. Десният бек все още се пазари с ръководството на клуба, с който има договор до 2022 година. Защитникът не е играл за АПОЕЛ от миналия август.

Според българския вестник кипърците искат да си спестят различни бонуси, които дължат на играча, за да разтрогнат по взаимно съгласие. А кой футболист е на проби при "сините" и вече тренира с тях вижте тук

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички