Стана ясно защо Иванков хвана за гушата Момчил Цветанов на "Герена"

Снимка: Официален сайт на Левски

6100 0

Треньорът на вратарите на Левски Димитър Иванков се нахвърли на футболиста на Локомотив (Пловдив) Момчил Цветанов на полувремето в мача между двата отбора вчера. "Сините" и "смърфовете" завършиха 1:1 на "Герена".

Причината за реакцията на наставника е бил жестът, който Шивача отправи към публиката при гола на своя отбор, пише "Меридиан мач". Цветанов асистира на Анте Аралица, който откри резултата в края на първото полувреме.

В тунела на почивката Иванков е хванал крилото за гушата, но намесата на хора от двата щаба е предотвратила по-неприятни сцени, твърди изданието. Междувременно стана ясно, че изгонен от ЦСКА може да облече синята фланелка. Подробности вижте в този материал