Голмайсторът на Левски: Славиша ни каза много точни думи на почивката

Снимка: Официален сайт на Левски

2177 0

Бяхме по-добрият отбор, играхме по-добре, вкарахме повече голове, закономерна наша победа. Славиша Стоянович ни каза много хубави думи, много точни думи на почивката, излязохме за второто полувреме, вкарахме още три гола, имаме шампионски манталитет. Всеки мач е важен, трябва да печелим всеки мач, показахме характер след отпадането за купата, гледаме напред, мач за мач, продължаваме напред.
Ако дойде трети гол за хеттрик, добре дошъл, живи и здрави, много съм щастлив. Чака ни сега труден мач, ще дадем всичко от себе си и с малко късмет, ще се поздравим с успех

Нападателят на Левски Станислав Костов е на мнение, че отборът на "сините" притежава "шампионски манталитет". Стрелецът вкара две попадения при победата на софиянци над Ботев (Пловдив) с 4:1.

"Бяхме по-добрият отбор, играхме по-добре, вкарахме повече голове, закономерна наша победа. Славиша Стоянович ни каза много хубави думи, много точни думи на почивката, излязохме за второто полувреме, вкарахме още три гола, имаме шампионски манталитет", смята Костов.

"Всеки мач е важен, трябва да печелим всеки мач, показахме характер след отпадането за купата, гледаме напред, мач за мач, продължаваме напред", добави още голмайсторът от днешната среща.

Междувременно по време на мача между Левски и Ботев стражът на "сините" Божидар Митрев допусна поредна ужасяваща грешка. Какво направи Митрев - може да видите в този материал.