Всичко е ясно: Най-скъпият ЦСКА напуска до дни, намери си нов отбор
12159 0
Ръководството на ЦСКА гласи още тази седмица окончателната раздяла с крилото Зюмюр Бютучи. Преди две седмици от клуба изненадаха неприятно феновете с новината, че отношението на балканеца е недопустимо и поради тази причина лично Душан Керкез го е отстранил от първия отбор.
След това се оказа, че щабът е взел превантивни мерки от същия характер по адрес на още трима чужденци - Мика Пинто, Аарон Исека и Джейсън Локило.
Още: ЦСКА с куриозна неграмотност – не успя да изпише правилно името на новия лидер
Бъдещето на Бютучи
Според информациите в Норвегия раздялата между Бютучи и ЦСКА е въпрос на време. Вероятно и самият футболист няма да има нищо против, след като се твърди, че той вече си е намерил отбор. Изглежда, че за правата на най-скъпият играч в съблекалнята на 31-кратните шампиони има интерес от Викинг.

Именно за норвежкия отбор офанзивният футболист има най-много срещи в кариерата си - 154, в които се отчете с 23 гола и 30 асистенции. През миналата седмица Бютучи засили спекулациите със споделена снимка от Норвегия в социалните мрежи.
Той има и местно гражданство, така че връщането му не е твърде нелогично, особено при политиката на Викинг да връща бивши футболисти в отбора.
ЦСКА скочи на съдиите: Загубихме с активната намеса на съдийската бригада
ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ
виж всички

Коментари