Вратарят на ЦСКА: Трябва да защитим тази велика фланелка

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

2025 0

Докато някои в ЦСКА посочиха с пръст грешки, допуснати в защита за тежкото поражение от Йънг Бойс, вратарят на "червените" Густаво Бусато пое отговорност и заяви, че целият отбор е виновен за случилото се в Швейцария и поражението с 0:3 от гранда.

Той сподели, че армейците са влезли по ужасен начин в мача и са щели да имат шанс, ако са били по-добре подготвени за щурма и агресивните действия в самото начало на Йънг Бойс.

"Изправихме се срещу много добър тим и беше много трудно. Когато даваш пространства на съперника, а в същото време не играеш добре в атака, това е крайният резултат", категоричен беше вратарят.

Когато губим, губим всички и трябва да преодолеем тази сложна ситуация. Не бяхме подготвени за този мач. През втората част играхме като равен с равен и, ако бяхме стартирали така, както играхме през вторите 45 минути. Не обичаме да губим. Търсехме точки в Швейцария. Нищо не е свършило и трябва да защитим тази велика фланелка", каза още Бусато.