Снимка: Lap.bg

2554 0

Дубълът на ЦСКА, воден от специалистът Стамен Белчев изкова ценна победа в третото ниво на българския футбол над дублиращия тим на Левски. Двата тима се срещнаха на стадион "Георги Аспарухов", а "синият" юноша Марк-Емилио Папазов направи разликата в срещата (0:1).

Той даде аванс на съотборниците си в 17-тата минута на срещата. Талантът се освободи по чудесен начин от "синята" отбрана и пое извеждащо подаване, докато вратарят на Левски Иван Андонов имаше нещастието да се препъне и озове на земята, което улесни нападателя. Той залъга стража и прати топката в опразнената врата.

Играчът нацели и напречната греда в 72-рата минута, когато остана очи в очи с противниковия страж Иван Андонов. Папазов се опита да го прехвърли, но кълбото се отби.

Победата изпрати "армейците" на четвърта позиция във временното класиране в група "Б" с 11 точки и мач по-малко от водещите тимове, докато "сините" остават девети с 5 точки и равни срещи с ЦСКА.