Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

1416 0

ЦСКА и Арда изпратиха първото полувреме на мача помежду си при резултат 0:0. Двата тима показаха много желание за победа, но така и не успяха да разпечатат вратите си.

В началото на вторите 45 минути "армейските" запалянковци дадоха сериозен тласък на своите любимци със страхотно пирошоу зад вратата, пазена от Густаво Бусато.

Сравнително пълният Сектор "Г" бе озарен от червени, бели и жълти димки. Така те загряха за предстоящия протест, който ще се състои на Орлов мост.

"Червените" привърженици се организират и ще блокират главния булевард, след което по всяка вероятност ще се насочат към Парламента. Причината - поредното забавяне на реконструкцията на стадион "Българска армия" поради внесена жалба.