В Хаити критикуват Назон заради дербито в Разград

Снимка: CSKA.BG

1437 0

Хаитянският нападател на ЦСКА   Дюкенс Назон отнесе солидна доза критики в родината си. Те се появиха заради представянето в му дербито срещу Лудогорец, загубено с 1:2 в Разград.

Назон се появи като резерва в мача на „Хювефарма Арена“. Той замени Браян Морено в 71-ата минута. Дюкенс „блесна“ с пропуск пред вратата на Падт.

Нападателят на националния отбор се появи през второто полувреме срещу Лудогорец и въпреки свежите си сили остана мълчалив в атаката на ЦСКА. Той не успя да помогне на тима си да предотврати загубата от шампионите в първенството. Преди седмица Назон вкара при победата с 2:1 над Пирин Благоевград, но сега не успя да направи разликата срещу Лудогорец“, написа „Yedasportshaiti.net“.

Назон акостира на „Армията“ през лятото. 28-годишният нападател обаче все още не може да си извоюва титулярно място в състава на Саша Илич.

А ето кой футболист на „червените“ гледа към изхода на „Армията“.