Тунчев се завръща на терена

989 0

Александър Тунчев е готов за игра, след като пропусна всички контроли досега на лагера в Турция. Защитникът вече се чувства добре и ще може да вземе участие в днешната контрола срещу Стяуа. Опитният Тунчев има проблеми със стара контузия. Стойчо Младенов най-вероятно ще го пусне сред титулярите за спаринга, пише "Меридиан мач".

Латвийският вратар Максимс Уваренко се очаква да започне спаринга. Иван Стоянов също може да започне в стартовия състав след дълги месеци отсъствие. Крилото игра през второто полувреме при загубата от Рапид (Виена) с 1:2. Стоянов дори получи отлична възможност да се разпише, но пропусна.

Под въпрос е Маркиньос, след като минути преди края на мача с австрийците получи здрав ритник.