Трета победа за ЦСКА в Турция

1499 0

ЦСКА продължава с победите на подготвителния си лагер в Турция. В третата си среща „армейците” надделяха с 1:0 над полския Шльонск (Вроцлав).

Играчите на Стойчо Младенов можеха да решат всичко в своя полза още през първата част, когато късметът на няколко пъти не бе на тяхна страна. При най-интересните ситуации Жуан Фелипе нацели греда, а гол на Николич не бе зачетен.

Все пак ЦСКА стигна до попадение, което бе редовно. То бе дело на Маркиньос, който в 34-ата минута засече центриране от корнер и прати топката в мрежата на поляците.

Куриоз бе, че армейците започнаха второто полувреме без вратар и се наложи играчите на двата отбора да информират рефера да прекъсне играта, докато резервата Ясин ел Харуби застане под рамката.

След почивката българският тим продължи да бъде по-активен, като единствено в края на мача играчите на Шльонск създадоха няколко интересни положения, като дори и техен гол не бе зачетен заради засада.

ЦСКА - ШЛЬОНСК 1:0

1:0 Маркиньос 34

ЦСКА: Уваренко, Попов, Причиненко, Крачунов, Кукоч, Съндей, Тони Силва, Милисавлевич, Маркиньос, Жуан Фелипе, Николич

през втората част влизат: Ел Харуби, Василев, Супусепа, Галчев, Буш, Бъркляча, Витанов, Фортес, Чапаев

ШЛЬОНСК: 33. Равлек, 23. Зелински, 6. Холота, 12. Карлос де Соуса, 5. Даниелович, 4. Хейтли, 9. Грайчар, 8. Мачай, 10. Пих, 19. Пачиао