Треньорът на ЦСКА 1948: Допуснахме твърде нелепи голове срещу ЦСКА

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

1263 0

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Тодор Киселичков коментира представянето на своя отбор при поражението от ЦСКА с 2:4 на старта на новия сезон в Първа лига. Киселичков призна, че отборът му не е влязъл добре в мача, а "нелепи голове" са били причината за поражението.

"Не влязохме добре в мача, противникът беше по-добър от нас. С влизането на Ивайло Чочев обликът на отбора се промени тотално. За съжаление допуснахме твърде нелепи голове, които ни загубиха мача.

Защо Чочев не започна като титуляр? От 10 дни има проблем в коляното. Момчето не беше готово за пълни 90 минути. Искам да му благодаря, че стисна зъби", заяви Тодор Киселичков относно Ивайло Чочев, който изигра много силно второ полувреме, след като се появи като резерва.