Томов възропта: Този стадион е за камили, предвещава счупени крака


Томов възропта: Този стадион е за камили, предвещава счупени крака

1184 0

Изключително афектиран след загубата от Локомотив (София) с 0:2 бе председателят на Надзорния съвет на ЦСКА Александър Томов. Той възропта от състоянието на стадиона в "Надежда" и обяви, че може да пуснат жалба в БФС срещу домакините днес.

"Виждате, че не стана мач, девет на единадесет е показателно. Не можа да се играе нормален футбол. Никой не иска да рискува, двата отбора искаха да се пазят от контузии. На стадион "Българска армия" Локомотив (София) няма да бъде посрещнат така и няма да играе на такъв терен, който предвещава счупени крака. Няма как феновете да не са възмутени, и аз на мястото им щях да бъда", коментира Томов след загубата.

"Ще бъде направено внимателно вглеждане и ще предложим на треньорите, ако има защо, да има жалба. В нашия футбол има парадоксални неща. Този стадион не отговаря на никакви лицензи. Той е подходящ за камили да играят на този пясък. Той изравнява качествата. Отбор като Павликени ще може да играе наравно с отбор от Бундеслигата на такъв терен. Топката не се движи по земята, отскача", добави силният човек в ЦСКА.

Томов разкри, че е помолил собственика на клуба Николай Гигов да сменят стадиона за срещата, но той му е отказал. "Това стадион ли е? Питайте Гигов колко пари дава и за какво ги дава! Това е непростимо! Не разбирам кой има интерес, по-скоро някакви дребни сметки", възнегодува той.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички