Съдия от кошмарен за Левски мач ще свири на ЦСКА при гостуването на Рома в Лигата на конференциите

Снимка: Ivaylo Borisov / LAP.bg

1843 0

След два дена (16 септември, четвъртък) ЦСКА стартира участието си в груповата фаза на турнира Лига на конференциите с тежък мач срещу Рома на митичния стадион "Олимпико".

Днес стана ясно и коя ще е съдийската бригада, която ще ръководи тази среща!

Главен арбитър ще бъде 32-годишният швед Глен Ниберг, а негови помощници по двата тъча ще бъдат Махбод Беиги и Андреас Сьодерквист. Четвърти рефер ще е Виктор Волф.

Интересно е да се отбележи, че за последно Ниберг реферира на български отбор през 2019 г., когато Левски загуби катастрофално от АЕК Ларнака с 0:4 насред София в мач-реванш от втория предварителен кръг на турнира Лига Европа!

По-късно днес пък започват битките в групите на Шампионска лига! Определено най-интересен ще бъде мачът между Барселона и Байерн Мюнхен - ето коя българска ТВ ще го излъчи!