Стамен Белчев разкри какво се случи с ЦСКА през първото полувреме

Снимка: БГНЕС

2330 0

Старши треньорът на ЦСКА Стамен Белчев говори след поражението за своя отбор от Локомотив (Пловдив) с 1:2.

"През първото полувреме не можахме да отговорим на агресията на Локомотив. Стояхме далеч и не можахме да се ориентираме при престата. През второто полувреме надиграхме Локомотив, но не се възползвахме от малкото ни възможности.

Трябваше да се изнесем по-напред, да пресираме, да използваме фланговете, донякъде успяхме. След втория гол беше много трудно. Ние си вкарахме двата гола след нелепи грешки, но така е във футбола. Трябва да гледаме напред и да не повтаряме същите грешки.Имахме надмощие през второто полувреме. Загубата днес е неприятна, но трябва утре сутринта да се настройваме за мача в четвъртък. Трябва да се справим физически" - сподели Белчев.

A след три седмици битка с коронавируса Петър Занев поднови тренировки с ЦСКА.