След успешна пауза: Ставащ все по-важен играч в ЦСКА се завръща в действие

Снимка: official Facebook page of CSKA Sofia

1805 0

Все по-често появяващият се в титулярния състав на ЦСКА - Матиас Фаетон, съвсем скоро отново ще бъде на разположение на треньорския щаб на "армейците".

Обратно в действие

Националът на Гваделупа имаше ангажименти със своята родина, с която записа два гола по време на паузата. Те приключиха в неделя, но футболистът е получил почивка, пише "Тема Спорт".

Тя приключва в четвъртък (23.11), когато нападателят ще се завърне сред своите съотборници. Към момента Фаетон има на сметката си 2 гола и 3 асистенции в 19 мача с червената фланелка. Той влиза във все по-добра форма и ролята му в тима изглежда все по-важна.

Какво предстои?

Сутринта "червените" подновяват занимания с пълна група, след като се завърнаха и другите национали - Станислав Шопов, Християн Петров, Иван Турицов, Амос Юга и Енес Махмутович.

31-кратните шампиони се готвят да подновят шампионата. В събота (25.11) от 17:30 часа те приемат Етър на стадион "Българска армия". След това предстоят визита на Славия, такава отново на "белите" или Янтра за Купата, както и домакинство а Лудогорец, след което родните отбори ще се насочат към дълга зимна пауза.

Очаква се, че дербито с "орлите" ще бъде и последният мач на стадион "Българска армия" в този му вид.