Щастливият Хайнц: Вярваме на процеса, вярваме на треньора - победата ни донесе наслада

Снимка: Lap.bg

5881 0

Посоченият за "Играч на мача" по време на Берое - ЦСКА Тобиас Хайнц - сподели мнението си след успеха над заралии с 3:0. Норвежецът изигра нов силен двубой, в който се отчете с гол и асистенция срещу заралии.

Мнението на Хайнц

"Представихме се много силно. Видя се работата с Ел Маестро през последните седмици. Винаги е важно да вкарваме много голове, а днес го направихме три пъти.

Днес показахме добър футбол, движехме се доста, вкарахме хубави попадения и това ни донесе наслада. Това бе най-силното ни полувреме. Преди неговия край допуснахме опасна ситуация.

Това бе нашият план - да играем опасно и бързо. Важно е да не допускаме опасни ситуации. В предни позиции работим да създаваме повече проблеми и за обратното в защита.

Очакваме няколко дни почивка, след които се завръщаме към работа. След почивката ни очаква труден мач, така че трябва да сме готови.

Не е моя работа какво трябва да тренираме. Вярваме на треньора, вярваме на процеса", категоричен бе Хайнц след двубоя.

Вижте реакцията на Кюстендилеца на полувремето на Берое - ЦСКА!