Саша Илич даде специална почивка на двама от ЦСКА

Снимка: Lap.bg

1227 0

Двама от футболистите на ЦСКА се зарадваха на положителен отговор от треньора на тима Саша Илич. Наставникът е дал лично позволение на Жеферсон и Маурисио Гарсес да излязат в почивка, за да отпътуват за родината си Бразилия, твърди "Тема Спорт".

Двамата играчи пропуснаха подновяването на тренировъчния процес в четвъртък, както и благотворителния мач срещу Септември, спечелен с 2:0 в неделя.

Очаква се Жеферсон и Гарсес да бъдат отново на разположение на "червените" във вторник сутрин. Отборът получи ден почивка след приятелския двубой срещу "червено-сините".

"Армейците" вече се готвят за предстоящото си домакинство на Пирин Благоевград в понеделник (03.10). Срещата от 12-и кръг на Първа лига започва в 17:30 ч. на стадион "Българска армия".

Ето кои са част от промените при "червените" след тежката загуба във Вечното дерби