С цял мач и асистенция: Бивш капитан на ЦСКА продължава да побеждава в Италия

13560 0

Бившият футболист на ЦСКА и настоящ такъв на Кремонезе - Валентин Антов, записа силен мач с екипа на втородивизионния италиански тим. Най-младият капитан в историята на "армейците" изигра пълни 90 минути.

"Тигрите" се наложиха с 3:0 като гости на Бреша в двубой от 13-тия кръг на Серия Б. Това бе и трети пореден успех за възпитаниците на Масимилиано Алвини.

Така те се изкачиха до 4-ото място в класирането с актив от 22 точки и на само 1 от Топ 3. Българският национал и партньорите му в отбрана тотално неутрализираха противниковата атака. Родният състезател дори се отличи с голово подаване.

Как се разви мачът?

Резултата за Кремонезе в 17-ата минута откри Лука Раванели. В 32-рата минута Валентин Антов асистира на Масимо Кода, който удвои преднината на своя отбор. Крайното 3:0 минута преди да изтекат пълните 90 оформи Давид Окерере.

Превръща ли се българският национал в лидер на Кремонезе? (ВИДЕО)