Познато име ще ръководи реванша на ЦСКА със Сейнт Патрикс

Снимка: Emona Tsoncheva LAP.bg

936 0

Съдийската комисия към УЕФА отреди на румънския арбитър Хорацио Фешник да ръководи срещата-реванш от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите между Сейнт Патрикс и ЦСКА.

Мачът на "Тала Стейдиъм" в Дъблин ще се играе на 11 август (четвъртък) от 21:45 часа.

Помощници на 32-годишния Фешник ще бъдат неговите сънародници Валентин Аврам и Александру Керей. За четвърти съдия е определен Себастиан Колцеску.

Хорацио Фешник е познат за привържениците на "червените". На 17 септември 2020 година той имаше честта да отговаря за домакинския мач на отбора срещу БАТЕ (Борисов) от втория квалификационен кръг на Лига Европа. Мачът бе спечелен от "армейците" с 2:0, а румънецът отсъди дузпа за тима от Беларус, която обаче бе спасена от Густаво Бусато.