Пенев за мача с Дунав: Първото полувреме бе студено за нас

Снимка: БГНЕС

924 0

Почетният президент на ЦСКА Димитър Пенев коментира последния мач на армейците за 2016 година.

"Червените" победиха Дунав (Русе) с 3:0 след голове на Рубен Пинто, Божидар Чорбаджийски и Александър Дюлгеров.

"Резултатът ми хареса и второто полувреме. Първото, както и времето беше студено и хладно, така и мачът беше студен за нас. На моменти като домакини не спазваме домакинското изискване – да имаме превъзходство, да имаме натиск, да имаме голови ситуации. Дори изпуснахме, която всеки може да изпусне, но в един такъв последен, в една борба трудна за класирането не беше много приятно първото полувреме да издържим, но второто имаше добри възможности за тези голови ситуации.

Все пак Дунав е един отбор в това първенство, който доста добре се представяше в началото на шампионата. Това беше една заслужена победа на нашия отбор ЦСКА”, каза Пенев пред официалния сайт на клуба.