Официалният сайт на Рома отбеляза, че ЦСКА уволни Стамен Белчев

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

2028 0

Италианският гранд Рома отбеляза на официалния си сайт факта, че българският ЦСКА уволни своя старши треньор Стамен Белчев. Припомняме, че двата тима излизат един срещу друг в четвъртък (29 октомври) от 22:00 часа българско време.

"ЦСКА обърна страницата, Стамен Белчев вече не е треньор на българския отбор, който е следващият съперник на Рома в група А на Лига Европа.

Фатално за него се оказа равенството 1:1 срещу Арда Кърджали, което идва след загубата в първия мач в Лига Европа от румънския Клуж (0:2).

Арда бе последният тим, ръководен от Белчев преди пристигането му в ЦСКА през юли по-рано тази година.

Рома ще се изправи срещу ЦСКА в четвъртък на "Стадио Олимпико" - се казва в сайта на Рома.

А какво заяви Стамен Белчев след раздялата си с ЦСКА?