Ново тежко поражение за ЦСКА след четвърти пореден мач без гол

Снимка: Оф. сайт на ЦСКА

1946 0

Столичният гранд ЦСКА отстъпи на вицешампиона на Чехия Виктория Пилзен резултат 0:3 в четвъртата си контрола на испанска земя по време на зимната подготовка. "Червените" продължиха с разочароващите резултати в своите контроли и след четири срещи все още нямат отбелязан гол.

Ян Коварик се разписа на два пъти за чехите, съответно в 39-ата и 47-ата минута, а в 66-ата - Марко Алвир оформи крайния резултат. Старши треньорът Милош Крушчич бе дал почивка на Али Соу днес, а Кристиян Малинов не взе участие в срещата поради травма.

През второто полувреме в игра за ЦСКА се появиха новото попълнение Стефано Белтраме и възстановеният от контузия Енрике Рафаел. Утре армейците излизат за последната си контрола в Испания срещу отбора на Яблонец.

По-рано през месеца "армейците" победиха казахстанския Каспий с 4:0, но последваха две загуби - от Нюрнберг с 0:5 и Шонан с 1:0, както и нулево равенство с Чонбук. Така вече четвърти мач атаката на столичани не успява да се разпише.