Нов разгром за ЦСКА, "червените" на два гола от "кота 100"

Снимка: БГНЕС

793 0

ЦСКА продължава да разпилява съперниците си във "В" група, като тази вечер възпитаниците на Христо Янев стигнаха до категоричното 5:0 срещу Чико (Бяга) в мач от 23-ия кръг на аматьорския шампионат.

Пренебрегнатият от Ивайло Петев Костадин Хазуров се отчете с отличен хеттрик, след като вкара първите три гола в полза на "червените.

Първото му попадение падна още в 3', след като беше отсъдена дузпа за нарушение срещу Витанов. Хазуров беше точен и даде аванс на своите. 20 минути по-късно резултатът беше удвоен, след като Головодов напредна отлично по лявото крило и намери Хазуров в наказателното поле - удар и 2:0.

В 25' минута Хазуров вкара третото си попадение в този мач, когато получи пас от Николай Цветков и с техничен изстрел по земя реализира в празната врата

При първото си положение след почивката, което бе в 59'минута, ЦСКА вкара четвърти гол. Негов автор стана Павел Головодов, който реализира след самостоятелен пробив през центъра и техничен завършващ удар покрай вратаря.

Крайното 5:0 беше оформено 6 минути преди края, след като Николай Цветков вкара феноменален гол, прехвърляйки вратаря на Чико с впечатляващ удар от центъра на терена - 5:0.

Това бе 22-ра поредна победа за червените във "В" група, а головата разлика е повече от впечатляваща - 98:2.