Къде да гледаме ЦСКА - Лудогорец за Купата на България?

Снимка: БГНЕС

3815 0

Днес ЦСКА посреща Лудогорец на стадион "Българска армия" в първи мач от 1/2-финалите за Купата на България.

По време на паузата за национални отбори Бруно Акрапович бе освободен, а на негово място начело на ЦСКА бе върнат Любослав Пенев. Това ще бъде първи официален мач за Пенев, който вече заяви, че основната му цел ще е да спечели Купата на България с "червените". На 1/4-финалите в турнира ЦСКА отстрани Ботев Враца след победа с 4:0 в София.

Лудогорец се е устремил към 10-та поредна титла в Първа лига, а старши-треньорът на тима Валдас Дамбраускас вече заяви, че отборът е амбициран да спечели и Купата на страната, но мачът срещу "червените" ще бъде много труден. На 1/4-финалната фаза "орлите" отстраниха трудно Локомотив Пловдив след продължения. "Смърфовете" бяха спечелили Купата в последните два сезона в България.

Двубоят между ЦСКА и Лудогорец е с начален час 19:30ч. и ще бъде излъчван пряко в ефира на Диема Спорт. Развоят на срещата ще може да бъде следен НА ЖИВО и в страницата на SportLive.bg!