Куп пропуски доведоха до загуба на ЦСКА в последната контрола

623 0

ЦСКА допусна поражение с 0:1 от втория в датското първенство за миналия сезон Сьондерийске в последната си контрола в Испания. Единственото попадение за скандинавците реализира Кристиан Якобсен в 69-ата минута с удар с глава от близко разстояние, който бе проспан от бранителите на "червените".

ЦСКА обаче може сериозно да съжалява за всичките пропуски, които направи пред вратата на съперника. Особено през първото полувреме отлични шансове да реализират пропуснаха Густаво Кулма, Арсенио Нунеш и новото попълнение Кристиан Каранга.

След почивката и Георги Китанов трябваше да се намесва, най-вече в началния четвърт час. До края на мача Рафаел Перес и Кевин Кубемба не успяха от изгодни позиции да осигурят поне равенство на ЦСКА.

Така равносметката от лагера в Испания за ЦСКА е: победа с 2:1 над Локомотив (Москва), загуба с 2:4 от Рубин, равенство 2:2 с Динамо (Киев), 0:4 от Сувон и сега поражението от Сьондерийске.