Картони извадиха двама от ЦСКА за мача с Царско село


Картони извадиха двама от ЦСКА за мача с Царско село
Снимка: Vladimir Stoyanov/ LAP.bg

1386 0

ЦСКА няма да може да разчита на двама от своите футболисти за следващия си мач в първенството - срещу Царско село. Причината за това са картоните, които те получиха по време на двубоя срещу Левски във вчерашния следобед.

Футболистите, които ще почиват в следващия кръг принудително, са Амос Юга и Брадли Мазику. Първият получи петия си жълт картон в дербито, а колегата му бе изгонен с директен червен картон по време на мача, завършил 0:0.

С пропускането на двубоя с Царско село неприятностите за конгоанеца не свършват. Той извърши грубо нарушение срещу Уелтън и предстои Дисциплинарната комисия да определи наказанието му. То ще е минимум един двубой. А ето как се представиха двете агитки в двубоя.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички