Имаше ли дузпа за Локомотив Пловдив срещу ЦСКА? Капитанът Илиев остана бесен (ВИДЕО)

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

2639 0

ЦСКА и Локомотив Пловдив изиграха хубаво първо полувреме, което се проведе на висока скорост и с динамично темпо. Временният лидер в Първа лига успя да вземе минимален аванс от 1:0, който обаче бе стопен малко преди края на частта.

Паритетът можеше да бъде възстановен и 10-ина минути преди края на полувремето. Тогава Густаво Бусато не се справи добре с изпращането на топката напред и Димитър Илиев се пребори за нея с Християн Петров.

Впоследствие капитанът на "смърфовете" напредна и стигна до наказателното поле. Там Амос Юга първоначално се отличи с добра намеса, но впоследствие с крака си закачи този на Илиев и го събори в наказателното поле.

Главният съдия подмина ситуация. Когато топката излезе извън очертанията на терена, ВАР също преразгледа ситуацията. Очевидна съдийска грешка не ме намерена от отговорните лица и положението се размина без дузпа.

Следете всичко най-важно от дербито ЦСКА - Локомотив Пловдив в SportLive.bg.