Георги Иванов за загубата на Черно море и грешките на съдиите срещу ЦСКА

Снимка: БГНЕС

1142 0

Треньорът на Черно море Геори Иванов коментира загубата на своя тим от ЦСКА с 3:1 на стадион "Българска армия" в мач от Първа професионална лига.

"През първото полувреме се защитавахме добре, но допуснахме грешки в края и за това допуснахме две попадения. През второто полувреме опитахме да се върнем, вкарахме гол, но след това допуснахме трето попадение, което реши всичко.

Идеята ми бе да започна с по-млади играчи, след като през седмицата играхме 120 минути за Купата на България. Исках през второто полувреме да включа по-опитните и да победим.

Съдията напрегна мача с някои грешни отсъждания и за двата отбора и за това се стигна и до червени картони. Няма какво да коментирам съдиите, но не може да се свири всяко единоборство, всичко беше фаулове. За това футболът стана бавен, не искам да хвърлям вина върху реферите за нашата загуба."