Феновете на ЦСКА купуват по-активно билети за мача с Левски

1833 0

Общо 2500 билета са продадени до момента за мача между ЦСКА и Левски, като "червените" фенове са по-активни, съобщава "Меридиан мач". Затова обаче има и обясними причини - ЦСКА е домакин, а освен това пропуските на "сините“ се продават само на "Герена".

Както е известно, дербито ще могат да наблюдават от трибуните на стадион "Васил Левски" 18 000 души. Билетите за сектор А са на цена 15 лева, а тези за сектор Г - на 10 лева. В деня на мача билети ще се продават на касите на Националния стадион "Васил Левски" от до 10:00 часа до края на първото полувреме на двубоя.

Дербито между третия и четвъртия във временното класиране ще бъде ръководено от рефера Георги Кабаков. А кои играчи на ЦСКА при картон в мача с Левски ще пропуснат реванша с Ботев (Пд) вижте тук.