Ел Маестро: Жребият можеше да бъде и по-добър, и по-лош


Ел Маестро: Жребият можеше да бъде и по-добър, и по-лош
Снимка: Официален сайт на ЦСКА

1421 0

Старши-треньорът на ЦСКА Нестор Ел Маестро заяви, че всички в отбора осъзнават колко важно е участието в евротурнирите след няколкогодишна пауза и ще подходят максимално сериозно към мачовете срещу латвийския Рига в първия квалификационен кръг на Лига Европа.

"Жребият можеше да бъде и по-добър, и по-лош. Мисля, че имаме най-трудният жребий от българските отбори. Мисля, че ще спечелим и двата мача срещу Рига. Аз живеех във Виена и познавам отбора на Адмира Вакер много добре. Ще трябва да направим много внимателно проучване на техния отбор, защото в техния състав има много промени – напуснаха ги пет-шест футболисти, а на тяхно място дойдоха нови играчи. Те ще бъдат различен отбор в сравнение с това, което представляваха през миналата година“, заяви Ел Маестро.

Той коментира и най-новото попълнение в отбора - Борис Секулич. Ел Маестро е щастлив, че словашкият национал вече е част от ЦСКА, защото той е бил най-добрият футболист в най-добрия отбор в Словакия и може да играе на всички позиции в защита. "Секулич е различен калибър футболист. Той е поливалентен футболист и е много добър футболист. Аз се радвам много, че той е при нас.

Чувствам се добре в София, но не мога да кажа, че се чувствам като у дома си, защото в града съм бил само 3-4 дни. Основно сме по лагери. София е хубав град и хората са приятни.“ ЦСКА от няколко години не е играл в европейските клубни турнири. Мачът срещу Рига е много, много голям за нас и съм сигурен, че футболистите разбират това“, каза още Нестор Ел Маестро.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички