Еквадорските медии хвалят Жорди Кайседо

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

1136 0

Еквадорските медии засипаха с похвали нападателя на ЦСКА Жорди Кайседо. Това стана след разгромния успех на "армейците" над Монтана с 6:0. Кайседо се появи като резерва и вкара 2 гола за победата на "червените".

„Той го направи отново!“ - пише еквадорското радио "Каравана", което отразява изявите на еквадорските футболисти по целия свят. „На Жорди Кайседо му трябваха само 25 минути, за да отбележи 2 гола и да продължава във формата, в която иска да бъде, за да получи повиквателна за националния отбор“, допълват от "Каравана".

За 621 изиграни минути в ЦСКА Кайседо има 4 попадения. Това е гол на всеки 155 минути, което е добър показател за ново попълнение. Кайседо пристигна на "Българска Армия" от Клуб Витория и бързо успя да се адаптира в българския футбол.

Ето с какъв рекорд влиза ЦСКА преди дербито с Левски.