Двама се завръщат за ЦСКА, Саша Илич ги хвърля от първата минута срещу Черно море

Снимка: Cska.bg

2308 0

Идната събота (12 ноември, 15:00 ч.) ЦСКА гостува на Черно море на стадион "Тича" във Варна в среща от 18-ия кръг на Първа лига.

"Тема Спорт" съобщава, че нападателят Дюкенс Назон и левият краен защитник Брадли де Нойер ще се завърнат в състава на Саша Илич за битката с "моряците".

И двамата изтърпяваха наказания за натрупани жълти картони при домакинското равенство с Локомотив София (0:0) на 6 ноември, а старши треньорът ще ги пусне като титуляри срещу футболистите на Илиан Илиев.

От началото на сезон 2022/23 Назон се е отчел със 7 гола и 2 асистенции (в общо 19 мача), а Де Нойер може да се похвали с едно попадение и един голов пас (в общо 15 срещи). ЦСКА е лидер в Първа лига с актив от 41 точки и има аванс от три пред Лудогорец, който обаче е с два изиграни двубоя по-малко. Черно море пък е на шесто място със сбор от 29 пункта.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - ДК към БФС се развихри: ЦСКА и Левски плащат по 5 бона, 4 други клубове също с глоби!