Два чуждестранни клуба напират за Георги Йомов


Два чуждестранни клуба напират за Георги Йомов
Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

2186 0

Крилото на ЦСКА Георги Йомов е следен от два клуба от чужбина, пише "Тема спорт". Българският национал е впечатлил скаутите , които ще следят изявите му минимум до отварянето на зимния трансферен прозорец.

Изявите на Йомов ще бъдат следени под лупа в мачовете на националния отбор срещу Литва и Северна Ирландия, както и в домакинството на ЦСКА със Зоря Луганск в Лига на конференциите.

Преди време интерес към Йомов имаше отборът на Аустрия Виена, но не се стигна до конкретни преговори. До този момент крилото има 56 мача с екипа на "червените", като е вкарал 8 гола. При трансфер бившият му клуб Славия също ще получи процент от сумата.

"Армейците" поставиха цена и на друга от звездите си.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички