ЦСКА ще трябва да почака още седмица, за да научи името на първия си съперник в Европа

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1294 0

ЦСКА ще трябва да почака още седмица, за да научи името на своя първи противник в квалификациите на новосъздадения от УЕФА турнир - Лига на конференциите!

Предварителният жребий бе определил "червените" да се изправят срещу победителя от двойката Струга (Северна Македония) - Лиепая (Латвия).

Първата среща между двата тима се изигра днес на стадион "Даугавас" в Латвия и завърши 1:1. Лиепая поведе в 30-ата минута с гол на бразилеца Додо, но в добавеното време на мача Струга върна едно попадение и остави развръзката за реванша.

ЦСКА ще посрещне победителя от тази двойка на 22 юли в София, а вторият мач е насрочен за 29 юли. Двубоят ще бъде част от втория квалификационен кръг на турнира Лига на конференциите.