ЦСКА ще играе контрола срещу отбор от Втора лига

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1009 0

ЦСКА обяви съперник за контрола по време на паузата в първенството. „Червените“ ще играят с втородивизионния Спортист (Своге), съобщават от клуба.

Двубоят ще се състои в неделя (27 март) от 16:30 ч. на клубната база в Панчарево.

След 27 изиграни мача във Втора лига Спортист (Своге) е на 10-а позиция в класирането с актив от 36 точки след 11 победи, 3 равенства и 14 загуби с голова разлика 24:34.

Вчера футболистите на ЦСКА получиха три дни почивка от треньора Стойчо Младенов. В четвъртък "червените" ще подновят тренировки, като заниманията в Панчарево ще бъдат двуразови.

Освен националните състезатели, отсъстващ в подготовката ще бъде и капитанът Юрген Матай, който е контузен. Медицинският щаб на ЦСКА все още избира най-подходящото лечение за защитника, консултирайки се с водещи специалисти от чуждестранни клиники.

А ето кой позабравен футболист се завръща в състава на ЦСКА.