ЦСКА се срина срещу Динамо след почивката

Снимка: БГНЕС

1077 0

Отборът на ЦСКА допусна втора поредна загуба на лагера си в Австрия. „Червените“ загубиха с 0:3 от Динамо Киев в интересна среща.

Въпреки че червените се бориха мъжки през първото полувреме, през второтата част отборът даде инициативата на класния си съперник.

Попаденията за киевския тим паднаха през втората част, след като точни бяха Дерлис Гонзалес в 47-ата минута, Сидорчук в 58-ата минута и Ярмоленко в 76-ата минута на двубоя.

"Допускаме елементарни грешки и когато се допускат толкова грешки в 2-3 мача, това не води до нищо добро. Все още не сме готови да изиграем пълни 90 минути", коментира треньорът Христо Янев след контролата.