ЦСКА обяви цените на билетите за Локомотив София

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

1405 0

ЦСКА пусна билетите за домакинството срещу Локомотив София от 17-тия кръг на Първа професионална лига. Феновете ще могат да закупят билетите онлайн в мрежата на URBO или на касите до фен магазина в Борисовата градина между 11 и 19 часа.

В четвъртък касивте ще отворят в 10:00 ч. и ще работят до края на първото полувреме на срещата, чийто начален час е 17:30 ч. За гостуващата агитка ще работи и касата на Сектор "Б", която отваря в 12:30 ч.

Цените на билетите на каса:

Сектор "А" - 12 лв.

Сектор "В" - 8 лв.

Сектор "Г" - 6 лв.

Сектор "Б" - 6 лв.

ВИП ложа - 130 лв.

От ръководството на ЦСКА напомнят на зрителите над 18-годишна възраст, че трябва да носят със себе си зелен сертификат. Децата до 7 години ще влизат на стадиона безплатно. А ключов играч на ЦСКА ще пропусне мача.