ЦСКА надви Пирин в контрола за успешен старт на новия треньор

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

2657 0

Столичният гранд ЦСКА победи тима на Пирин (Благоевград) с 1:3 в контролен мач, проведена в югозападния град. По този начин новият треньор на "армейците" Милош Крушчич започна успешно своята работа начело на отбора.

Победата за "червените" бе изкована след две попадения на Евандро и едно на Пламен Гълъбов. Още в 11-ата минута Евандро изведе своя отбор напред в резултата, но само 10 минути по-късно Брадли Меледже изравни за домакините.

В 30-ата минута Гълъбов отново изведе ЦСКА напред в резултата, а малко след началото на втората част Евандро отбеляза втория си гол в мача, за да оформи крайната победа с резултат 1:3.

Междувременно стана ясно, че собственикът на ЦСКА Гриша Ганчев ще се срещне с фенове на отбора (повече по темата четете тук).