ЦСКА на Галин Иванов започна с равен с македонци

Снимка: Петко Налбантов/БГНЕС

1868 1

Отборът на ЦСКА бе близо до победата, но в крайна сметка завърши наравно - 2:2 като гост на македонския Хоризонт в Турново в контролна среща.

Двубоят бе неофициален дебют за новите треньори на ЦСКА - Галин Иванов и Владимир Манчев.

"Армейците" поведоха в 8-ата минута. След центриране на Иван Стоянов в наказателното поле на Хоризонт, Крачунов с глава върна топката към Николич, който с ножичен удар не остави шанс на вратаря.

В 19-ата минута домакините имаха възможност да изравнят, но и при двата им опита от фаулове пратиха топката в стената.

В 24-ата минута Неманя Милисавлевич вкарва красив гол директно от пряк свободен удар отдясно на вратата.

Сърбинът прати топката в долния десен ъгъл на вратаря на домакините - 2:0.

В 31-ата минута Иван Стоянов направи страхотен пробив по левия фланг на атака, елиминира защитник и вратаря, но в последния момент играч в бяло пресече паса му към Николич. След почивката в състава на ЦСКА бяха извършени доста смени, което видимо си пролича.

В 70-ата минута домакините намалиха резултата.

Страхотен изстрел на Драган Георгиев по диагонала матира Дивиш - 1:2.

В добавеното време на мача Боян Атанасов изравни резултата, след като се разписа с удар отблизо.