ЦСКА може и да победи Ботев Пловдив, но даде две свидни жертви

Снимка: Lap.bg

8235 0

В ЦСКА са започнали да се притесняват за двама от основните си футболисти след успеха с 2:1 над Ботев Пловдив на "Колежа", информира "Мач Телеграф". Контузии по време на сблъсъка получиха универсалният халф Марселино Кареасо и защитникът Брайън Кордоба, които могат да пропуснат следващите два мача.

Какво се случи на "Колежа"?

Кордоба пострада още преди почивката. Бранителят върна топката по земя към вратаря Бусато в добавеното време на първата част, след което се свлече на терена и пожела медицинска намеса. Той трябваше да напусне принудително, а Ел Маестро реши да пусне Мено Кох на негово място. Универсалният полузащитник Кареасо пък беше заменен принудително в 64-тата минуат от Емануел Шакич.

Контузиите на двамата със сигурност са тежък удар по амбициите "червените", които имат две тежки дербита следващите дни. Кареасо и Кордоба по всичко личи, че ще пропуснат срещите с Локомотив София в четвъртък (28 септември) и гостуването на Локомотив Пловдив следващия понеделник (2 октомври).