ЦСКА може да излезе с нов лидер в атаката срещу Рома

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

2369 0

ЦСКА може да има нов лидер в атаката в двубоя срещу Рома. Това е Джером Синклеър, който се включи отлично при равенството с Арда. Двубоят от втория кръг на група А в Лига Европа е в четвъртък, 29 октомври, от 22:00 часа на "Олимпико".

Той бе с основна заслуга за равенството. 24-годишният нападател се появи на терена в 60-ата минута и изравни в 84-ата. След това с удар с глава удари греда, а в заключителните секунди негов шут бе избит с мъка от вратаря на кърджалийци Иван Караджов.

Двубоят срещу Арда бе вторият на Синклеър за ЦСКА в първенството. В Лига Европа той започна като титуляр срещу ЧфР Клуж (0:2). Именно след двубоя с Арда от "Армията" взеха решение да се разделят със Стамен Белчев и в момента нямат треньор.  А с историята на Джером Синклер - може да се запознаете тук.