ЦСКА - Етър по ТВ: Къде да гледаме доиграването в Първа лига?

ЦСКА - Етър по ТВ: Къде да гледаме доиграването в  Първа лига?
Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

3168 0

Големият сняг в София принуди длъжностните лица да прекратят срещата между ЦСКА и Етър след полувреме игра на "Българска армия". По правилника на БФС двата тима трябва да доиграят двубоя днес, като изпълнителният директор на "червените" - Филип Филипов, обеща от клуба да осигурят условията.

Вчера (25 ноември) ЦСКА и Етър бяха принудени да изиграят 45 минути под жестоко сипещия се сняг в столицата. Двата тима се оттеглиха при резултат 0:0 и червен картон на защитника на гостите - Георги Александров.

На почивката представители на двата тима, реферите и делегатът на БФС Георги Лалев са взели единодушно решение сблъсъкът да бъде прекратен и да се доиграе на днешния 26-и ноември.

Къде да гледаме ЦСКА - Етър по ТВ?

Двубоят не е нанесен черно на бяло в никоя телевизионна програма, но във вчерашния ден в студиото на "Диема Спорт" съобщиха, че доиграването на срещата ще бъде предавано в канала на "Диема Спорт 3" от 17:30 часа. Разбира се, ако се стигне до доиграване, то Вие ще можете да го следите НА ЖИВО със SPORTLIVE.BG!