Стамен Белчев: Не знам защо приехме играта в нашата половина, но това ни попречи да спечелим

3248 0

Треньорът на ЦСКА Стамен Белчев коментира равенството 2:2 с Левски в мач от Първа лига. Специалистът разкри, че отборът му е сгрешил през второто полувреме, когато е приел играта в собствената си половина.

"През първото полувреме трябваше да затворим мача. Тръгнахме добре, два бързи гола, а имахме и шанс за още. След получения гол през втората част, необяснимо за мен, приехме играта в нашата половина.

До 60' стояхме горе-долу добре. После отстъпихме, не пресирахме, не владеехме инициативата. Трябва да имаме по-голямо самочувствие в защита, при владеене на топката.

Да, допуснахме елементарни грешки в защита в предишните мачове, но и днес се получи нещо такова. Шанс за титлата все още има, ще играем всеки мач за победа. Не коментирам съдийството, но днес за пореден път отборът на ЦСКА беше ощетен. Не визирам ситуациите с червените картони, а други случаи.

В реванша за Купата ще ни трябва постоянство през всички 90'", допълни Белчев. Какво каза треньорът на Левски Делио Роси четете тук.